Jump menu

«Шелл» в Україні

«Шелл» в Україні

Обрати іншу країну

Secondary Navigation | back to top

Main content |  back to top

Новини

МОТОРНА ОЛИВА SHELL RIMULA R6 LM ДЛЯ ДВИГУНІВ НА ЗРІДЖЕННОМУ ПРИРОДНОМУ ГАЗІ

В даний час світові тенденції пошуку альтернативних джерел енергії істотно просунулися, зокрема застосування зрідженого природного газу (ЗПГ) в транспортному секторі стає все популярніше. Ринок ЗПГ зростає, провідні країни світу успішно імпортують зріджений природний газ вже більше 50 років. У недалекому майбутньому Україна також зможе перейти на використання ЗПГ в транспортному секторі. Найбільшим виробником ЗПГ у світі є компанія «Шелл», яка також випускає якісні мастильні матеріали для двигунів, що працюють на зрідженому природному газі.

Постійний негативний вплив вихлопних газів на навколишнє середовище, зменшення запасів нафти і збільшення кількості транспортних засобів стимулюють світову автомобільну промисловість переходити на двигуни з альтернативними джерелами енергії. ЗПГ - це чиста, нетоксична, безбарвна рідина, яку одержують при охолодженні природного газу до температури близько -160ºC. В результаті охолодження газ стискається в 600 разів, що забезпечує можливість його транспортування на великі відстані. Зріджений газ є одним із найчистіших джерел енергії, виробляючи менше викидів вуглекислого газу і забруднюючих речовин, ніж інші види палива. При роботі двигуна на газу потрібна спеціальна моторна олива, широкий діапазон таких продуктів, схвалених автовиробниками, пропонує компанія «Шелл».

Shell Rimula R6 LM 10W-40 - це інноваційна моторна олива для вантажних автомобілів і автобусів з двигунами на дизельному або газовому паливі. Технологи «Шелл» розробили спеціальний комплекс протизносних присадок, які дозволяють домогтися зменшення зносу до 50% і забезпечують додатковий захист деталей при високих навантаженнях. В яких би умовах не працював двигун - в спеці або в холоді, на крутих схилах, в пилу або бруді, при високих температурах - Shell Rimula R6 LM надійно захистить двигун. Моторні оливи для потужних двигунів на природному газі розробляються з урахуванням їх в'язкості і стійкості до окислення, відповідного відсотка золи і лужного числа, мінімізації відкладень, зносу і витрати оливи, поєднання з системами обробки вихлопу (сажові фільтри, каталізатори).

Завдяки своїм економічним та екологічним перевагам зріджений природний газ має величезний потенціал, надалі виробництво ЗПГ стане самостійною галуззю економіки розвинених країн. Практика останніх років показує, що ринок України активно переходить на використання сучасного обладнання та якісних мастильних матеріалів. Компанія «Шелл» спільно з автовиробниками працює над поліпшенням роботи двигунів, проводить власні дослідження та розробляє якісні мастильні матеріали. Окрім вигідних економічних і виробничих показників, українські компанії все частіше замислюються про мінімізацію забруднення навколишнього середовища, що і є стимулом для переходу в майбутньому на ЗПГ.

Інструменти