Jump menu

«Шелл» в Україні

«Шелл» в Україні

Обрати іншу країну

Secondary Navigation | back to top

Main content |  back to top

Новини

«Шелл» поділилася практичним досвідом проведення ГРП

1 жовтня 2014 року Робін Нойтон-Румбо, керівник департаменту буріння «Шелл» в Україні, взяв участь у І Міжнародній конференції «Практичні питання проведення гідророзриву пласта».

Подія була організована Нафтогазовим консультаційним центром «Ньюфолк» і відбулася у Києві за участю провідних фахівців вітчизняних і міжнародних сервісних та видобувних компаній. В рамках конференції було проведено обговорення питань, пов’язаних із проведенням гідророзриву, використанням нових технологій, геологічними і екологічними особливостями використання ГРП в Україні.

Робін Нойтон-Румбо розповів про досвід проведення гідравлічного розриву пласта на першій розвідувальній свердловині «Шелл» в Україні - Біляївській-400. 

Фахівець наголосив, що розвідка та видобуток нетрадиційних вуглеводнів може та має виконуватись безпечно та відповідально. Тим більше, що компанія «Шелл» підтверджує це своїм світовим досвідом роботи на подібних проектах.

Керівник департаменту буріння «Шелл» детально розповів про принципи діяльності компанії в усьому світі та про застосування цих принципів під час роботи в Україні. В тому числі Робін Нойтон-Румбо наголосив на важливості проведення постійного моніторингу екологічних показників в зонах впливу бурових майданчиків.

Інструменти