Jump menu

«Шелл» в Україні

«Шелл» в Україні

Обрати іншу країну

Secondary Navigation | back to top

Main content |  back to top

Новини

ІГНД: Як досягнути економії, використовуючи природний газ

Проект під егідою ІГНД радить механізми для підвищення енергоефективності у громадах

Метою проекту, що реалізується ГО «Нова Енергія», є підвищення рівня енергоефективності та раціонального використання природного газу шляхом поширення обізнаності про кращі практики й економічну доцільність енергозбереження серед населення.

У рамках проекту були досліджені ключові проблеми, з якими стикаються регіональні громади, коли прагнуть покращити енергоефективність на місцях, впровадити рішення комплексного енергозбереження та відповідно зменшити фінансову залежність від споживання енергоресурсів, зокрема, природного газу.

Проект зосередився на стимулюванні діалогу із аудиторією та донесенні інформації щодо доступних способів економії енергії через відкриті зібрання. Таким чином, учасниками інформаційних заходів стали понад 600 осіб-представників громад Харківської області. Вони також отримали у користування спеціально розроблену, тематичну брошуру «Енергоефективність у кожен дім». У ній викладені настанови, як за допомогою простих та зрозумілих кроків раціонально використовувати енергію у побуті.

Довідка. «Український інститут газу нетрадиційних джерел» (ІГНД) – це програма, що реалізується компанією «Шелл» спільно з Британською радою в Україні з метою сприяння розвідці і видобуванню нетрадиційного газу в Україні. У 2014-2015 рр. програма надала грантову підтримку 13 проектним пропозиціям, що фокусуються на кращих світових практиках з захисту навколишнього середовища, соціально-економічних перевагах від реалізації проектів з розробки нетрадиційних вуглеводнів, ефективному використанні енергетичних ресурсів, регуляторних практиках в нафтогазовій промисловості тощо.

Інструменти