Jump menu

«Шелл» в Україні

«Шелл» в Україні

Обрати іншу країну

Secondary Navigation | back to top

Main content |  back to top

Новини

«Шелл» виборола друге місце у всеукраїнському конкурсі КСВ-фото

Фотографія «Шелл» увійшла до трійки найкращих на фотовиставці «Роль бізнесу в розвитку країни»
День Донора в Шелл

В рамках проекту 29 міжнародних та українських компаній через фотографії спробували розповісти про свій внесок у вирішення суспільних проблем і висвітлити ті ключові соціальні й екологічні проекти, які вони втілювали упродовж останнього року.

Фото під назвою «День Донора в «Шелл» за рішенням журі конкурсу зайняло друге місце серед усіх учасників. Нагадаємо, «Шелл» підтримала пропозицію співробітників та у серпні 2014 року організувала на корпоративному рівні День донора. Близько 20 працівників відгукнулися на ініціативу та здали кров у Київській обласній клінічній лікарні №1. Зібрана кров була направлена на потреби людей, постраждалих у ході проведення АТО; хворих пацієнтів, що перебувають у важкому стані та інших.

Фотовиставка «Роль бізнесу в розвитку КСВ» триватиме в Музеї українського сучасного мистецтва до 4 квітня 2015 р. Потім фотороботи будуть презентовані у Львові, Дніпропетровську, Одесі та Харкові. Проект реалізується Центром «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» за підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні.

Інструменти