Jump menu

«Шелл» в Україні

«Шелл» в Україні

Обрати іншу країну

Secondary Navigation | back to top

Main content |  back to top

Новини

Виграйте поїздку до Угорщини на гонку вантажівок

У квітні 2015 стартувала мотиваційна програма для менеджерів дистриб'юторів мастильних матеріалів «Шелл» на території України. Компанія «Шелл Ойл Продактс Юкрейн» дарує переможцю програми поїздку до Угорщини на Чемпіонат Європи з перегонів на вантажівках. Незважаючи на нестабільну ситуацію в країні, компанія «Шелл» інтенсивно підтримує своїх співробітників і партнерів, реалізуючи цікаві мотиваційні програми.

Програма «Виграй поїздку в Будапешт» спрямована на збільшення продажів мастильних матеріалів в сегменті комерційного транспорту, розширення обсягу продажів преміальних продуктів, а також на мотивацію співробітників. З 1-го квітня по 31-е липня за кожним учасником програми фіксуються продажі моторної оливи Shell Rimula, трансмісійної оливи Shell Spirax, а також пластичних мастил Shell Gadus. За кожен додатково проданий літр, що перевищує обсяг продажів за аналогічний період минулого року (2014), нараховуються бали. Переможцем стане менеджер, який набрав максимальну кількість балів.

Гості змагання отримають унікальний шанс відвідати гонку, яка пройде на трасі «Хунгарорінг». Для того, щоб гості змогли з комфортом спостерігати це незабутнє видовище, «Шелл» обладнає спеціальну затишну VIP зону «Shell Rimula». Гостям буде надана можливість поспілкуватися з учасниками команд та інженерами, дізнатися, які навантаження випробовують вантажівки під час гонок і що потрібно робити, щоб перемагати в подібного роду змаганнях. Наступного дня гості зможуть отримати незабутні враження від участі у заході Shell Rimula Truck Racing Challenge. Вони зможуть випробувати свої можливості в управлінні великовантажними автомобілями та вмінні працювати в команді, а також поборотися за титули чемпіонів Shell Rimula в гонках вантажівок. Всі гості змагання будуть проживати в готелі преміум-класу в самому серці Будапешта, отримають можливість познайомитися з історією міста і відчути його чудову атмосферу. Без сумніву, цей уїк-енд надовго запам'ятається своїми неповторними враженнями для всіх учасників цього заходу.

Інструменти