Jump menu

«Шелл» в Україні

«Шелл» в Україні

Обрати іншу країну

Secondary Navigation | back to top

Main content |  back to top

Компанія «Шелл» має п'ять основних принципів розробки нафти і газу з ущільнених та сланцевих порід. Ці принципи забезпечують захист води, повітря, дикої природи та місцевих спільнот на територіях, де ми проводимо роботи.

Ми маємо за мету дотримуватися цих принципів на всіх проектах «Шелл», де для видобутку нафти та газу з ущільнених та сланцевих порід проводиться гідророзрив, однак ми також розглядаємо кожен проект індивідуально – від геологічних умов до довкілля й місцевих спільнот – і плануємо наші роботи із використанням тих новітніх технологій і методів, які найкраще відповідають місцевим умовам.

«Шелл» також бере участь у багатьох спільних проектах у всьому світі, у яких компанія не має операційного контролю. За умови роботи у спільних проектах, де «Шелл» не належить операційний контроль, ми заохочуємо оператора проекту застосовувати схожі принципи.

У разі придбання у третіх сторін активів, в яких ми стаємо оператором, ми оцінюємо відповідність таких активів та ведення діяльності нашим приниципам роботи.

Ми прагнемо застосовувати ці принципи до таких активів, де це є практичним та реальним. Наші принципи відзначаються особливою увагою до безпеки, довкілля, постійного вдосконалення, співробітництва з регуляторними органами й залучення місцевих спільнот.

Ми намагаємося відкрито й прозоро висвітлювати методи нашої роботи й можливий вплив наших дій.

Ми підтримуємо нормативні положення, що відповідають цим принципам та розроблені з метою зменшення ризиків для довкілля та створення безпечного середовища для тих, хто проживає поруч з нашими проектами. 

З появою нових технологій, складнощів та регуляторних вимог, ми плануємо періодично переглядати та оновлювати ці принципи.

Ці принципи діяльності є доповненням до основоположного підходу «Шелл» до питань безпеки – програми «Мета Нуль». Корпоративна програма «Мета Нуль» відображає прагнення «Шелл» проводити роботи, не завдаючи шкоди людям та уникаючи значних інцидентів.

«Мета Нуль» базується на суворому дотриманні високих стандартів компанії, використанні численних захисних бар'єрів, жорстких стандартів навчання та перевірки знань, дотриманні новітніх методів у роботі й корпоративній культурі, яка вимагає від працівників, підрядників і відвідувачів зупиняти будь-які небезпечні дії.

Пропонуємо Вам ознайомитися з п’ятьма принципами роботи з прикладами до кожного. Деякі приклади досі є бажаними для деяких територій.

Якщо приклад не починається зі слів "у всьому світі", то він не охоплює роботи у всьому світі. Ми прагнемо, щоб такі приклади застосовувались у всьому світі на проектах, де «Шелл» є оператором, на яких для видобутку нафти та газу з ущільнених та сланцевих порід проводяться операції з ГРП.