Jump menu

«Шелл» в Україні

«Шелл» в Україні

Обрати іншу країну

Secondary Navigation | back to top

Main content |  back to top

 

Новий горизонт: Серія 1

Якість і кількість води - головне, що турбує жителів тих сіл, де починається підготовка до розвідки газу. Дізнайтеся більше про процес моніторингу якості води в районах роботи компанії «Шелл».

http://youtu.be/xQWf3ODwOaQ

 

Новий горизонт: Серія 2

Освітлення вулиць села Веселе, прибирання несанкціонованого сміттєзвалища та інше. Дізнайтеся більше про соціальні інвестиції компанії «Шелл» в Первомайському районі Харківської області.

http://youtu.be/QUSebRdKDbA

 

Новий горизонт: Серія 3

Дізнайтеся більше про роботу медичного пункту та його персоналу на буровому майданчику «Шелл», а також про підхід компанії до техніки безпеки і охорони праці під час виробництва.

http://youtu.be/V150D4pDXtE

 

Новий горизонт: Серія 4

Дізнайтеся більше про робочі місця і можливості додаткового заробітку для місцевих жителів біля бурової компанії "Шелл" в Харківській області.

http://youtu.be/UTO2fq-CXTQ

 

Новий горизонт: Серія 5

Дізнайтеся більше про ремонт опалювальної системи в школі та інші соціальні інвестиції компанії «Шелл» в Близнюківському районі Харківської області.

http://youtu.be/Qa89tpgUr90

 

Новий горизонт: Серія 6

Дізнайтеся більше про умови роботи і техніку безпеки на свердловині Біляївська-400 в Первомайському районі Харківської області.

http://youtu.be/dxgv_c-zlyo

 

Новий горизонт: Серія 7

Дізнайтеся більше про будівництво бурового майданчика для свердловини «Шелл», а також про застосування підходів компанії місцевими підрядниками.

http://youtu.be/ToCmteYFtoI

 

Новий горизонт: Серія 8

Дізнайтеся про придбання медичних засобів для лікарні в Первомайському районі Харківської області та про соціальні інвестиції «Шелл».

http://youtu.be/kPbGgzrvjNE

 

Новий горизонт: Серія 9

Дізнайтеся більше про залучення місцевих підприємств у проекти компанії «Шелл» в Україні.

http://youtu.be/Lby4iz3qbsk