Jump menu

«Шелл» в Україні

«Шелл» в Україні

Обрати іншу країну

Secondary Navigation | back to top

Main content |  back to top

Екологічні переваги

Природний газ, викопне паливо чистого згоряння, є вдвічі чистішим за, наприклад, вугілля.

Використання природного газу для виробництва електроенергії може зробити значний внесок у зменшення викидів газів, що створюють парниковий ефект, на електростанціях, що зараз працюють на вугіллі.

Крім того, при згорянні природного газу майже не вивільняються речовини, що могли б утворювати смог.

А завдяки тому, що природний газ потребує лише мінімальної підготовки й може транспортуватися по трубопроводах, його видобування й доставка потребують менше ресурсів у порівнянні з іншими джерелами енергії – ще один позитивний фактор в оцінці впливу на довкілля.

Економічні переваги

Економічна вигода використання природного газу проявляється в багатьох аспектах, починаючи від створення нових робочих місць у процесі пошуку, розвідки, видобування та транспортування природного газу до тих галузей господарської діяльності, що потребують його в якості чистого палива або сировини для хімічної промисловості.

Інновації

Природний газ підтримує розвиток поновлюваних джерел енергії.

Для багатьох із цих джерел, таких як вітряна та сонячна енергія, головною проблемою є недостатня надійність. Що відбувається, коли вітер не дме чи сонце не світить? Використання природного газу як резервного ресурсу робить виробництво енергії більш стабільним, а відновлювані джерела енергії – більш практичними у використанні.

Інновації також роблять природний газ ще більш доступним. На додаток до розвитку технологій буріння, які розкривають потенціал все більшого об’єму запасів природного газу, нові технології транспортування дозволяють зріджувати природний газ при наднизьких температурах і перевозити спеціально спроектованими танкерами.

Зріджений природний газ може бути вивантажений і повернений до газоподібного стану на терміналах, з’єднаних із системами газових трубопроводів.