Jump menu

«Шелл» в Україні

«Шелл» в Україні

Обрати іншу країну

Secondary Navigation | back to top

Main content |  back to top

Прислухаючись до співробітників

Ми цінимо зв'язок та консультації з нашими працівниками, безпосередньо або через ради працівників або визнані профспілки.

Ми заохочуємо наш персонал до повідомлення про свої погляди на наші процеси та практики у безпечний та конфіденційний спосіб своїм керівникам або працівникам підрозділу управління персоналом. Наша глобальна лінія телефонної підтримки та веб-сайт надають працівникам можливість повідомлення про порушення нашого Кодексу ділової поведінки та Загальних Принципів Діяльності «Шелл» у конфіденційний та анонімний спосіб.

Принципи різноманітності та відкритості для всіх

Різноманітний персонал та недискримінаційне робоче середовище є життєво важливими для нашого успіху і відповідає нашим основним цінностям, що полягають у чесності, порядності та повазі до людей.

Різні навички та досвід людей, що належать до різних культур, статевих та вікових груп, приносить велику користь нашій діяльності, допомагаючи нам краще розуміти наших клієнтів у всьомі світі та будувати міцні взаємостосунки на місцевому рівні.

Наш фокус на різноманітності та відкритості також означає те, що клієнти, працівники та партнери частіше обирають нашу компанію.

Винагороди та пільги

Наша конкурентна заробітна плата відображає ринкові умови країни, в якій працюють працівники, а також високий рівень необхідної кваліфікації та досвіду. Ми заохочуємо та винагороджуємо індивідуальні досягнення на основі системи оплати праці та преміювання, що пов'язана з продуктивністю та якістю праці, і пільги, які ми пропонуємо, як правило, включають пенсійні програми / системи пенсійного забезпечення, а також забезпечення охорони здоров'я та праці та страхування здоров'я.

У разі необхідності та за можливості, ми надаємо гнучкі робочі практики, а також пропонуємо конкурентні рівні надання прав на отримання річних відпусток та відпусток у зв'язку з вагітністю та пологами / відпусток з причини батьківства. Ми також передбачили можливість переривання трудового стажу та надання тривалої відпустки зі збереженням утримання, і наші працівники заохочуються до участі в проектах соціальної відповідальності, групах працівників за інтересами та комплектуванні складу робочих містечок.

Можливості кар'єрного росту

Ми надаємо нашому персоналу програми професійного навчання, підготовки та розвитку та відповідну підтримку, також пропонуючи програми керівництва та лідерства. Робота в міжнародних середовищах або за кордоном дозволяє нашому персоналу отримати нові уявлення та знання. Ми заохочуємо креативність та інноваційне мислення, а також надаємо працівникам можливість стикнутися з новими виборами та проблемами, для того щоб взяти на себе підвищену відповідальність.

Інструменти

place Holder
place Holder