Jump menu

«Шелл» в Україні

«Шелл» в Україні

Обрати іншу країну

Secondary Navigation | back to top

Main content |  back to top

Загальні Принципи Діяльності «Шелл»

Наші вісім Загальних Принципів грунтуються на наших ключових цінностях і пропагують довіру, відкритість, командну роботу, професіоналізм та гордість за те, що ми робимо. Ми стали однією із перших міжнародних компаній, що відкрито заявила про свої переконання, опублікувавши Загальні принципи діяльності «Шелл» в 1976 році.

Кодекс ділової етики «Шелл»

Діловий партнер прийшов з дарунком - якою має бути моя реакція? Що таке «службова інформація» та як з нею поводитися? Наш Кодекс ділової етики «Шелл» надає практичні поради нашому персоналу щодо дотримання законодавства та норм, щодо співпраці з іншими працівниками, а також вирішення питань, що стосуються ділової поведінки.

Кодекс етичної поведінки

Кодекс етичної поведінки для виконавчих та фінансових директорів вищої ланки групи компаній «Шелл» спеціально призначений для забезпечення дотримання вимог Розділу 406 Закону Сарбейнса-Окслі та вимог щодо лістингу Нью-Йоркської Фондової Біржі, надаючи велику кількість вимог щодо впровадження в галузі контролю за розкриттям інформації та уникнення конфліктів інтересів з боку вищих посадових осіб.

Інструменти

place Holder