Jump menu

«Шелл» в Україні

«Шелл» в Україні

Обрати іншу країну

Secondary Navigation | back to top

Main content |  back to top

Дотримання принципів стійкого розвитку є невід'ємною частиною нашого підходу до роботи. Сприяючи забезпеченню зростаючого попиту на енергоносії, ми прагнемо надавати підтримку місцевим спільнотам, намагаємось зменшувати ступінь впливу виробництва, включаючи викиди парникових газів. Ми піклуємося про наших співробітників і партнерів, високо цінуємо чесність, відвертість і пошану до людей. Все це лежить в основі «Загальних принципів діяльності «Шелл» ось уже більше 30 років.

Сталий розвиток у «Шелл»

Наш підхід до сталого розвитку впливає на вибір нами наших послуг та продуктів, а також те, як ми здійснюємо нашу діяльність.

Навколишнє середовище

Задоволення зростаючого світового попиту на енергію та захист навколишнього середовища потребують нових технологій, нових партнерств та способів здійснення діяльності.

Cуспільство

Ми підтримуємо економічний розвиток шляхом надання енергії, одночасно враховуючи соціальні потреби на наших підприємствах.

Безпека

Безпека для нас завжди на першому місці. Ми прагнемо до того, щоб кількість нещасних випадків із смертельним наслідком під час нашої діяльності дорівнювала нулю, а також намагаємося попередити інциденти, такі як розливи, пожежі та нещасні випадки на виробництві.

Звіт про стійкий розвиток

Ми публікуємо Звіт про сталий розвиток «Шелл», починаючи з 1998 року. Така публікація - наслідок нашої відданості прозорості та чесності, а також нашому зобов'язанню щодо внеску в сталий розвиток шляхом надання відповідальної енергетики.