Jump menu

«Шелл» в Україні

«Шелл» в Україні

Обрати іншу країну

Secondary Navigation | back to top

Main content |  back to top

Біопалива

Біопаливо виробляється з біомаси, наприклад, рослин, і може використовуватися у транспортних засобах. «Шелл» вже є одним з найбільших світових дистриб'юторів біопалива. Наразі ми розробляємо кращі біопалива, що здатні забезпечити зменшення викидів СО2 та сталу альтернативу традиційним джерелам енергії.

Показники CO2 сучасних біопалив залежать від того, як вони виробляються. Наприклад, етанол, що виробляється з бразильської цукрової тростини, виділяє на 70% менше СО2, ніж бензин, від моменту його виробництва, до використання у авто.

Найпоширеніше сьогодні біопаливо – етанол – зазвичай виробляється з крохмалистих або солодких рослин.

Водень

Водень гратиме все більш важливу роль в транспортній галузі в майбутні десятиліття. Це енергоносій, тому кількість викидів CO2 під час його застосування залежить від того, як він виробляється. Сьогодні водень в основному отримують з невідновлюваних джерел, таких як газ і вугілля, але в майбутньому його можна бути отримати з поновлюваних джерел енергії або електролізу.

Ми беремо участь у дослідницьких та демонстраційних проектах на дану тематику і вже відкрили мережу комерційних водневих заправних станцій.

Інструменти

place Holder
place Holder