Jump menu

«Шелл» в Україні

«Шелл» в Україні

Обрати іншу країну

Secondary Navigation | back to top

Main content |  back to top

Для запобігання нещасних випадків, ми системно управляємо безпекою і впроваджуємо прості і зрозумілі вимоги, легкі для розуміння та дотримання кожним.

Усі компанії та спільні підприємства, в яких «Шелл» володіє контрольним пакетом акцій, зобов'язані управляти безпекою відповідно до нашої Політики та Зобов'язання щодо охорони праці, безпеки і охорони навколишнього середовища та соціальної діяльності, або матеріально еквівалентної політики. Вона підтримується набором обов’язкових до виконання керівництв, що охоплюють такі теми, як персональна безпека, безпека дорожнього руху та технологічна безпека.

Ми працюємо над тим, щоб наші співробітники і підрядники були в безпеці, зосереджуючи увагу на дотриманні правил та культурних відмінностях, які можуть призвести до небезпечної поведінки. Програма «Мета-Нуль», яку ми впровадили у 2007 році, відображає нашу віру в те, що ми здатні працювати з нульовим показником смертельних випадків та нульовим показником серйозних інцидентів.

Серед наших співробітників ми розвиваємо навички управління питаннями безпеки, нагороджуємо за успішне виконання правил та перевіряємо їх дотримання.

Наші Життєво-Важливі Правила наголошують на тому, що співробітники і підрядники повинні знати і робити, щоб запобігти серйозним травмам або смерті, як наприклад, використання ременя безпеки. В противному випадку щодо них можуть бути застосовані дисциплінарні заходи.

12 Життєво Важливих Правил «Шелл»

12 Життєво Важливих Правил «Шелл»

Інструменти