Jump menu

«Шелл» в Україні

«Шелл» в Україні

Обрати іншу країну

Secondary Navigation | back to top

Main content |  back to top

Батькам розповіли про особливості поведінки дорослих і дітей на дорозі

Батькам розповіли про особливості поведінки дорослих і дітей на дорозі

Щорічно 1,3 мільйона людей гинуть і до 50 мільйонів отримують травми в дорожньо-транспортних пригодах у всьому світі. Більше 90% цих нещасних випадків відбувається у країнах із низьким і середнім доходом. Співробітники та підрядники «Шелл» щорічно проїжджають більше 1,1 мільярда кілометрів, це близько 75 разів навколо світу щодня. Отже, безпека дорожнього руху є одним із ключових аспектів діяльності компанії «Шелл», а безпечне керування автотранспортом - невід'ємною частиною культури компанії.

Корпоративні стандарти «Шелл» із безпеки дорожнього руху охоплюють обов’язкові планування маршрутів поїздок та використання ременів безпеки, заборону використання мобільних телефонів та рух в межах дозволеної швидкості під час керування транспортними засобами. Також ми регулярно проводимо навчання із безпечного керування автомобілем для наших співробітників та підрядників.

Ми досягли успіху у підвищенні безпеки дорожнього руху і прагнемо поділитися своїми стандартами, отриманими знаннями та навичками зі спільнотами в країнах, де ми працюємо. Наша діяльність включає підтримку місцевих і загальнонаціональних програм із безпеки дорожнього руху.

Безпечні дороги для України

Дітям пояснили необхідність використання світловідбивних елементів

Дітям пояснили необхідність використання світловідбивних елементів

В рамках Національного тижня безпеки дорожнього руху у 2013 та 2014 роках за підтримки «Шелл» у дитячих садках Донецької та Харківської областей було проведено освітню кампанію «Батьки-водії», що включала серію тренінгів з безпечного керування автомобілем.

Компанія «Шелл» у партнерстві з Фондом сприяння безпеці дорожнього руху та Управліннями ДАІ ГУ МВС України в Донецькій і Харківській областях нагадала батькам-водіям про основи безпечної поведінки на дорозі та заходи обережності при перевезенні дітей. Упродовж двох років тренінги пройшли в дитячих садках таких міст: Харків, Балаклія, Барвінкове, Ізюм, Донецьк, Костянтинівка, Краматорськ, Слов'янськ. Загалом ці заходи відвідали понад 1000 дорослих та близько 600 дітей..

Фахівці «Шелл» також постійно беруть участь у конференціях, присвячених безпеці дорожнього руху, зниженню аварійності під час руху тощо. Детальніше тут

Додаткові інформаційні матеріали

Малюки отримали корисні подарунки

Малюки отримали корисні подарунки

Поради для батьків-водіїв. Брошура «Безпечні дороги дитинства» - завантажити

Онлайн-гра із безпеки дорожнього руху для дітей та їх батьків – почати гру

Інструменти