Jump menu

«Шелл» в Україні

«Шелл» в Україні

Обрати іншу країну

Secondary Navigation | back to top

Main content |  back to top

Подивитись відео про діяльність «Шелл» в Харківській області

Ми постачаємо енергію, що допомагає підтримувати економічний розвиток, і працюємо з громадами, прагнучи досягти згоди і розділити результати нашої діяльності.

Наші сусіди

Допомога фермерам на Філіппінах

Співробітники "Шелл" вітають школярів у сільській школі, відремонтованій за кошти компанії.

«Шелл» взяла на себе зобовязання інвестувати у розвиток районів, що входять до Юзівської ділянки, суму до 2 мільйонів доларів США щорічно. Після вивчення соціально-економічних показників регіону були визначені напрями інвестування: освіта, охорона здоровя, захист оточуючого середовища, забезпечення доступу до чистої питної води, розвиток підприємництва, безпека дорожнього руху, громадська культура.

Це включає залучення місцевих товарів та послуг та працевлаштування місцевих жителів, а також підтримку соціально-інвестиційних програм.

Кошти виділяються як на розвиток інфраструктури окремих населених пунктів, так і на реалізацію більш масштабних проектів міжрайонного та обласного значення. У 2014 році затверджені і почали впроваджуватись проект місцевого рівня у Донецькій області і 8 проектів обласного значення на Харківщині.

В Донецькій області сільському закладу освіти передано шкільний автобуст для підвищення рівня безпеки руху. У Харківській області планується за рахунок компанії купуються і передаються районним лікарням, сільським амбулаторіям і ФАПам медикаменти і обладнання для надання невідкладної медичної допомоги в Ізюмському і Барвінківському районах.

Решта сім проектів, затверджених у Харківській області, будуть виконуватись громадськими організаціями у напрямах захисту оточуючого середовища, забезпечення доступу до чистої питної води, розвитку підприємництва, громадської культури .

Як ми працюємо

Загальні принципи діяльності «Шелл» включають захист основних прав людини на рівні з законною роллю бізнесу. Ми прагнемо працювати чесно та порядно, навіть тоді, коли доводиться займатися пошуком нафти й газу у складних місцях і політично нестабільних країнах. Ми платимо податки і збори урядам країн, в яких ми працюємо, і ці збори часто виступають основним джерелом їхнього доходу.

Права людини

Наші принципи ведення бізнесу включають наше прагення поважати права наших співробітників та захист основних прав людини на рівні з законною роллю бізнесу. Ми також співпрацюємо з зацікавленими організаціями з метою підтримки міжнародних зусиль щодо кращого розуміння відносин між бізнесом і правами людини.

Інструменти