Jump menu

«Шелл» в Україні

«Шелл» в Україні

Обрати іншу країну

Secondary Navigation | back to top

Main content |  back to top

Ми шукаємо шляхи для надання чистіших продуктів нашим споживачам, такі як видалення сірки, надання можливості чистішого використання вугілля, а також видалення забруднюючих часток з пального.

Уловлювання та зберігання двоокису вуглецю

Уловлювання та зберігання двоокису вуглецю може допомогти скоротити викиди CO2  на більш ніж 10 млрд. тон до 2050 року, якщо активне впровадження технологій почнеться вже протягом цього десятиліття, згідно інформації, опублікованої  Міжнародною Енергетичною Агенцією (IEA).

Уловлювання та зберігання двоокису вуглецю включає в себе уловлення CO2  на крупних промислових об’єктах: енергетичних станціях, нафтопереробних та хімічних заводах, а також його безпечне підземне зберігання. Ця технологія вже використовується.

Враховуючи широку варіативність геологічних умов у різних частинах світу, залишаються технічні складнощі реалізації безпечного, крупно масштабного та довгострокового підземного зберігання  CO2.

Ми беремо участь у багатьох демонстраційних проектах у всьому світі, направлених на розвиток цих технологій і впевнено посуваємося вперед у рамках декількох крупних проектів уловлювання та зберігання двоокису вуглецю.

Використання сірки

Усе більша кількість сірки вилучається з нафти та газу для більш чистого транспортного пального та скорочення вмісту двоокису сірки в атмосфері. Для того, щоб знайти сірці належне застосування, ми розробили модифікатор асфальту SEAM, який робить дорожню поверхню міцнішою та стійкішою до зносу завдяки використанню комбінації сірчаних кульок та бітумного асфальту.

Ми також розробили сірчаний бетон, який є щільнішим, ніж традиційний бетон, і може протистояти кислому та солоному середовищу, що робить його чудовим матеріалом для морських берегозахисних, а також водопровідних та гідротехнічних споруд. Він також генерує на 30-50% менше викидів СО2 порівняно з традиційним виробництвом бетону.

Газифікація вугілля

Вугілля є найдешевшим та найпоширенішим органічним паливом. Однак при його спалюванні утворюються парникові гази, токсичні важкі метали та сірка, що є головною причиною кислотних дощів. Наша технологія здатна фактично перетворити будь-яке вугілля - навіть найнеякісніші, найзабрудненіші його сорти - на синтетичний газ, суміш водню та окису вуглецю, який згоряє так само чисто, як і природний газ.

Інструменти

place Holder
place Holder