Jump menu

«Шелл» в Україні

«Шелл» в Україні

Обрати іншу країну

Secondary Navigation | back to top

Main content |  back to top

Близько 10% нашого технічного персоналу виконують науково-дослідницькі та проектно-конструкторські роботи в наших технологічних центрах, що розташовані в 11 країнах. Їхні знання, креативність та ідеї допомагають нам задовольняти зростаючу світову потребу в енергії у соціально та екологічно відповідальний спосіб.

Старші наукові співробітники

Наші міжнародно визнані старші наукові співробітники допомагають підвищити кваліфікацію нашого персоналу та ідентифікувати новітні технології. Вони працюють з нашим Головним директором з технологій над розробкою та впровадженням технологій, що формують майбутнє енергетики.

Географія технічних центрів

У Хьюстоні, США, а також в Амстердамі та Рійсвійку в Нідерландах діяльність наших технічних центрів зосереджена на інноваціях, розробці нових та вдосконаленні існуючих технологій.

 У будь-якому іншому місці - включаючи Сполучене Королівство, Канаду, Францію, Німеччину, Індію, Норвегію, Оман, Катар та Сінгапур - зусилля інших центрів зосереджені на розробці продуктів, маркетинговій підтримці та наданні спеціальної технічної допомоги регіональним підприємствам.

 У межах наших центрів групи різних дисциплін об'єднують зусилля з метою прискорення планування та використання технологій. Наприклад, геологи, інженери та геофізики можуть зв'язуватися один з одним через тривимірні системи з засобами віртуальної реальності, для того щоб одночасно працювати над проектуванням свердловин.

Інвестування в майбутнє

«Шелл» - найбільший інвестор у науково-дослідницькі та проектно-констуркторські роботи серед найбільших нафтових компаній. У 2008 році ми витратили приблизно 1,3 мільярдів доларів США на наукові дослідження та розробку технологій, що будуть необхідні для виробництва більшої кількості більш чистої енергії, а також пального та продуктів для наших споживачів.

Інструменти

place Holder
place Holder