Jump menu

«Шелл» в Україні

«Шелл» в Україні

Обрати іншу країну

Secondary Navigation | back to top

Main content |  back to top

Використовуючи мережу з 45 тисяч автозаправних станцій по всьому світу, ми щодня обслуговуємо близько 10 мільйонів клієнтів. Ми прагнемо виготовляти найбільш екологічно чисте і економічне пальне . Наші продукти і послуги також розроблені з урахуванням потреб великих виробничих підприємств в різних областях – від будівництва до авіації, від хімічної промисловості до транспортної галузі.

Паливнi карти «Шелл»

Карта euroShell є ведучою паливною картою в Європі. Shell Card – це новий високотехнологічний платіжний інструмент, призначений виключно для сплати за пальне українськими компаніями на території України.

«Шелл» для автомобілістів

АЗС «Шелл» в Україні

«Шелл» належить найбільша у світі роздрібна мережа, що працює під єдиним брендом і нараховує більше 45 000 АЗС. Щодня послугами АЗС «Шелл» користуються більше 25 млн. клієнтів у 90 країнах світу.

Пальне «Шелл»

Shell V-Power Nitro+ здатне збільшити потужність та забезпечити найвищі робочі характеристики вашого автомобіля.

Клуб Shell SMART

У мережі АЗС «Шелл» на постійній основі діє програма лояльності «Клуб Shell SMART». Купуючи пальне на АЗС «Шелл», автомобілісти накопичують SMART-бали та обмінюють їх на подарунки від «Шелл».

Моторне масло Shell Helix

Чистий двигун працює краще і служить довше, і не існує кращого способу підтримки чистоти двигуна, чим моторні масла Shell Helix з Активними Миючими Присадками.

«Шелл» для Бізнесу

Мастильні матеріали «Шелл»

Представництво Shell в Україні та наша широка дистриб’юторська мережа пропонує своїм клієнтам високоякісні мастильні матеріали, які доступні нашим клієнтам там, де вони необхідні в потрібний час

«Шелл Глобал Солюшнc»

«Шелл Глобал Солюшнc» допомагає збільшити ефективність діяльності своїх клієнтів шляхом надання найсучасніших консультаційних послуг та передачі інноваційних технологій у сфері енергетики.

Газ PowerGas

Мережа АЗС Шелл пропонує високоякісний газ пропан-бутан під торговою маркою Shell PowerGas для стабільної роботи двигуна вашого авто