In this section

Роздрібні точки продажу

Скористайтеся нашим Локатором мастильних матеріалів, щоб дізнатися, де можна купити мастильні матеріали «Шелл». Ви не тільки отримаєте всі відомості про місцезнаходження, а також зможете дізнатися, як туди дістатися.

Наші станції

Ми повертаємося до надання послуг на сервісних станціях, щоб після нашого обслуговування ви почувалися трохи більш щасливими.

Реклама та промо активності

Дізнавайтеся про всі акції, пропозиції та призи, які ви можете виграти у мережі АЗС «Шелл».

Зворотній зв’язок

Ми, в компанії «Шелл», завжди чекаємо на зворотній зв’язок від наших клієнтів. Якщо вам є що розказати, ми будемо раді вас вислухати.

Пальне від «Шелл»

Дізнайтеся про унікальний асортимент пального від «Шелл» та про досвід виробництва, який присутній у кожній краплі нашої продукції.

Моторні оливи і мастильні матеріали «Шелл»

«Шелл» є світовим лідером з виробництва мастильних матеріалів з більш як 70-річним досвідом інновацій. Дізнайтесь більше про асортимент моторних олив та мастильних матеріалів «Шелл» для легкових та вантажних автомобілів, мотоциклів тощо. 

Спеціальні продукти для АСТО

Якщо ви піклуєтеся про свій автомобіль, наші спеціально розроблене пальне та мастильні матеріали допоможуть максимально покращити його робочі характеристики.

Продукція «Шелл» для ефективної експлуатації автомобіля

Незалежно від мети вашої подорожі, наш асортимент енергоефективних пально-мастильних матеріалів потурбується про ваш двигун і про ваш гаманець.

Featured content

Автоспорт

Програма технічного партнерства компанії Shell з командою Scuderia Ferrari, інформація про змагання та учасників змагань Shell Advance Asia Talent Cup, новини про команду Ducati.

Натхнення для водіїв

Вивчайте найбільш унікальні і цікаві місця планети разом з нами.

Корисні поради для автомобілістів

Забезпечте кращий догляд за своїм автомобілем, вивчивши принципи економії пального та правила безпеки на дорогах.