В цьому розділі

Найкоротший шлях до успіху

Дізнайтеся про нових зірок мотоспорту з усієї Азії. Хто досягне виграшної позиції і реалізує свій потенціал на треку?

Будьте у центрі подій

Зазирніть за лаштунки змагань кубку Shell Advance Asia Talent Cup і разом з нами слідкуйте за злетами та падіннями учасників турніру.

Формула перемоги

Для участі в мотогонках необхідно, щоб двигун був в найкращому стані. Дізнайтеся про нашу лінійку масел Shell Advance, створених спеціально для того, щоб забезпечити максимальну надійність, продуктивність і чистоту вашого мотоцикла.

Стежте за нашими мотоциклістами

Стежте за успіхами наших мотоциклістів, дізнавайтеся результати останніх заїздів та отримуйте інформацію про розподіл призових місць.

«Шелл» і Ducati

Ми дізнаємося з наших випробувань в екстремальних умовах на автодромі з командою Ducati Corse про те, що потім використовуємо для виробництва високоякісних масел для байкерів.

На старт! Увага! Руш!

Представляємо кубок Shell Advance Asia Talent Cup. Це змагання, яке дозволяє визначити кращих молодих гонщиків з усієї Азії. Компанія «Шелл» надає підтримку азіатським спортсменам нового покоління, допомагаючи їм розкрити свій потенціал.

Цей чемпіонат є трампліном для тих спортсменів, які прагнуть брати участь в змаганнях на найвищому міжнародному рівні — світовому чемпіонаті MotoGP ™. 22 нових зірок з Азії візьмуть участь в серії з 8 турнірів, які будуть проходити в Катарі, Індонезії, Китаї, Японії і Малайзії.

 

 

 

Інформаційні матеріали

Пальне від «Шелл»

Дізнайтеся про унікальний асортимент пального від «Шелл» та про досвід виробництва, який присутній у кожній краплі нашої продукції.