Що таке повністю синтетична олива?

Повністю синтетичні моторні оливи Shell Helix виготовляються на основі 100% синтетичних базових олив з додаванням високоякісних присадок для досягнення більш високих показників ефективності порівняно з оливами, до складу яких входять як синтетичні, так і мінеральні компоненти. До цих високоякісних базових олив додається запатентований комплекс активних мийних присадок Active Cleansing Technology, і в результаті утворюється моторна олива, яка забезпечує відмінне очищення і захист для сучасних двигунів.

Повністю синтетичні моторні оливи допомагають захистити ваш двигун.

Екстремальні умови моторної оливи - це не лише арктичний холод чи пекельна спека пустелі. Щоденне пересування автошляхами або міськими заторами, в яких двигун змушений постійно запускатись і зупинятись, може стати досить суворим випробуванням для моторної оливи. Повністю синтетична моторна олива Shell Helix Ultra дозволяє забезпечити максимальний захист двигуна в умовах надзвичайно спекотного чи холодного клімату і за суворих умов експлуатації.

Додаткові матеріали

Онлайн-сервіс Shell LubeMatch

Скористайтесь онлайн-сервісом LubeMatch для підбору оптимальної оливи для вашого транспортного засобу.

Мобільний додаток Shell Ukraine

Ми вас підтримуємо: інформацією про цікаві напрямки для подорожей, експертними думками про автомобіль, та всім, що поміж.