Packshot of Shell Helix Ultra Professional AM-L 5W-30

Повністю синтетична моторна олива - відповідає особливим вимогам виробників двигунів.

Сучасні автомобілі потребують моторної оливи, яка відповідає їх прогресуючим вимогам, підвищує ефективність роботи двигуна та подовжує термін його служби. Саме тому компанія «Шелл» розробила абсолютно новий метод виробництва синтетичних базових олив на основі природного газу з використанням запатентованої технології Shell PurePlus.

Shell Helix Ultra - це лінійка високоякісних моторних олив, виготовлених з використанням унікальної технології Shell PurePlus, які активно підтримують чистоту двигуна. Технологія активних мийних присадок (Active Cleansing Technology) завжди лежала в основі олив Shell Helix. Унікальна технологія Shell PurePlus дозволяє моторній оливі забезпечити ще вищий рівень очищення і захисту.

Особливості Shell Helix Ultra Professional AM-L 5W-30:

  • Розроблена з урахуванням найбільш жорстких вимог до високотехнологічних двигунів, у тому числі виробників BMW та Mercedes-Benz, а також тих, які вимагають застосування олив, відповідних специфікаціям API SN/CF або ACEA C3
  • «Шелл» тісно співпрацює з компанією Mercedes-Benz та разом із нею реалізує проекти з дослідження і розробки мастильних матеріалів
  • Олива пройшла низку есплуатаційних випробувань для підтвердження відповідності специфікації моторних олив MB 229.511

Специфікації: API SN/CF; ACEA C3; BMW LL-04; схвалення MB 229.51

 

1 Може використовуватись в дизельних двигунах Mercedes-Benz з сажовими фільтрами або без них

Вищевказані специфікації можуть змінюватись час від часу або повністю бути відсутніми у продажу на території України. Щоб отримати конкретні рекомендації по асортименту продукції в Україні для вашого транспортного засобу, скористайтесь безкоштовним онлайн-сервісом підбору оливи, Shell LubeMatch.

Додаткові матеріали

Онлайн-сервіс Shell LubeMatch

Скористайтесь онлайн-сервісом LubeMatch для підбору оптимальної оливи для вашого транспортного засобу.

Мобільний додаток Shell Ukraine

Ми вас підтримуємо: інформацією про цікаві напрямки для подорожей, експертними думками про автомобіль, та всім, що поміж.