Відділ продажів і маркетингу Shell є рушійною силою глобального комерційного успіху. Діяльність відділу продажів і маркетингу Shell зосереджена на досвіді клієнта і має важливе значення у створенні вартості по всьому ланцюжку змовників. Ми шукаємо кваліфікованих продавців і маркетологів, спроможних донести вартість та покращити задоволеність клієнтів по всьому світу.Стимулювання прибуткового росту через зв’язки з клієнтами і розуміння їхніх потреб є ключем до успішного продажу та маркетингу у Shell, незалежно від того, чи наші клієнти є крупними споживачами, діловими партнерами, урядовими установами чи НУО.Саме тому ми шукаємо кращих фахівців з продажів і маркетингу, з блискучими особистими якостями та корпоративним досвідом, які прагнуть покращувати якість обслуговування клієнтів і можуть будувати довірчі відносини. Ми шукаємо людей, які стануть частиною орієнтованої на клієнта організації, що прагне справити позитивний вплив на галузь.
Познайомтеся з менеджером Хуаном Ігнасіо Еліасом, Глобальним директором із розширення продажів Shell Global Commercial Хуан вважає, що основною відмінністю між Shell та іншими міжнародними нафтовими компаніями є цінність ренду Shell, її можливості глобального розвитку і відданість клієнтам.“Я обіймав кілька місцевих, регіональних і глобальних посад у відділі продажів і маркетингу, - говорить він. – Мені дуже подобалося таке розмаїття, а також робота у глобальній компанії, що підтримує потужні базові цінності: чесність, порядність і повагу до людей. Хуан, який працює у Shell більше десяти років, пояснює, як Shell створює ефективні комерційні команди для забезпечення якнайкращого досвіду клієнтів.“Робота у Shell на будь-якої комерційній посаді дає вам можливість працювати з дуже професійною та різноманітною командою з використанням новітніх методів та інструментів, зберігаючи при цьому належний баланс між професійним та особистим життям.”
Голос клієнта і комерційна досконалість Прагнення компанії Shell якнайкраще задовольнити потреби клієнта та принести йому найбільшу користь найкраще проявилося у кампанії «Голос клієнта» і внутрішній програмі «Комерційної досконалості».Запущена у 2012 році на заправних станціях Shell по всій Великобританії і розгорнута на всі фірмові точки Shell у світі у 2013 році, кампанія «Голос клієнта» дозволяє у реальному часі виявляти, що клієнти думають про свій досвід взаємодії з Shell. Ця кампанія починає формувати стиль роботи станцій Shell і дає нам життєво важливу можливість вести міжнародний діалог з нашими клієнтами.Програма Комерційної досконалості покликана виявити і розвинути кращі практики продажів для наших комерційних команд. Допомагаючи нашим продавцям координувати і узгоджувати свою роботу, щоб вони могли краще розуміти і задовольняти потреби наших клієнтів, програма стала важливим інструментом формування правильної моделі поведінки, процесів та інструментів для наших співробітників. Робота у відділі продажів і маркетингу Shell занурить вас у найсучаснішу практику комерційного управління та дасть можливість впливати на наш відповідальний бізнес продажів.

Більше інформації у розділі «Професіонали»

Вакансії для професіоналів

Дізнайтеся про кар’єрні можливості і з’ясуйте, який ви можете мати вплив у Shell.

Чому слід обрати Shell?

Приєднуйтесь до дружної, новаторської команди, яка прагне допомагати у створенні енергетичних ресурсів, необхідних для прогресу.
Технічні кар’єриНетехнічні кар’єриПроцес подання заявок для професіоналівУправляйте своєю заявкою