Наші спеціалісти з відділу поставок відіграють життєво важливу роль у створенні вартості по всьому ланцюжку поставок Ваша успішна кар'єра у відділі поставок Shell дасть вам глибоке і широке розуміння повного ланцюжка ринкової вартості нафти.Спеціалісти Shell з поставки включені на безпрецедентному рівні у різні види діяльності, такі як аналіз ринку, підтримка переговорів і оптимізація ланцюжка поставок. Тим часом неймовірна команда операційного відділу дозволяє доносити наші інноваційні продукти до роздрібних і комерційних клієнтів через нашу логістичну мережу. У складі нашої команди з поставок ви зможете працювати над проектами, які генерують вартість, такими як перетворення нашого нафтопереробного заводу Coryton на новий порт для перевалки нафтопродуктів на Темзі.Хто нам потрібенКоманда поставки Shell не має рівних за своїми можливостями, тому ми шукаємо досвідчених кандидатів, які прагнуть розвивати свої лідерські навички. Ви виконуватимете широкий спектр бізнес-функцій, таких як придбання сировини, поставка продуктів, матеріально-технічне забезпечення і термінальні операції. Нам потрібні талановиті люди, які мають комерційні, технічні, інженерно-економічні знання та можуть застосувати їх для вирішення практичних проблем з метою підвищення ефективності та прибутку по всіх каналах поставок Shell. Ваша робота у відділі поставки Shell відкриває неперевершені можливості для розвитку як у ланцюжку поставок, так і на керівних посадах, а також міжнародне робоче середовище, що підтримує розмаїття та співробітництво у наших глобальних командах.
Вид знизу вгору на працівника, що іде за хвостом літака
Познайомтесь із менеджеромНісчал Санчо, Менеджер з оптимізації продукції та каналів, що працює у Південній Африці, вважає, що робота у відділі поставок Shell опирається на співпрацю. "Від нас вимагається багатофункціональне співробітництво, - говорить він. – Починаючи від роботи з нашими колегами-маркетологами для кращого розуміння клієнтів і точного прогнозування попиту, аж до планування поставок і експлуатації НПЗ через прийняття рішень про виготовлення, склад і закупівлі спільно з виробниками.”Таке включення та багатофункціональність має безліч переваг, відзначає він. "Переваги включають роботу з надзвичайно талановитими людьми, а також можливість застосовувати глобальні передові практики, розроблені відділом удосконалення та різними мережами.” Але ця захоплююча культура співпраці не дала б результатів без інклюзивного та стимулюючого середовища Shell. Нісчал пояснює: “Саме люди роблять Shell привабливим для роботи місцем, що доповнюється постійною увагою до людського розвитку.”

Більше інформації у розділі «Професіонали»

Вакансії для професіоналів

Дізнайтеся про кар’єрні можливості і з’ясуйте, який ви можете мати вплив у Shell.

Чому слід обрати Shell?

Приєднуйтесь до дружної, новаторської команди, яка прагне допомагати у створенні енергетичних ресурсів, необхідних для прогресу.
Технічні кар’єриНетехнічні кар’єриПроцес подання заявок для професіоналівУправляйте своєю заявкою