У цьому розділі

Засоби безпеки

Безпека є ключем до паливної карти Shell. Саме тому ми передбачили заходи контролю використання, тривожні повідомлення та створили спеціальні групи для боротьби із шахрайством. Ви отримуєте всі зручності паливної карти без жодних турбот.

Дорожні збори і податки

Немає потреби турбуватися про готівку, оскільки ви можете скористатися паливною карткою Shell для сплати дорожніх зборів і податків. Все додається в один рахунок. Ми спрощуємо життя для всіх учасників.

Тунелі і мости

Їдьте далі з паливною картою Shell. Платіть збори за тунелі і мости в усіх основних європейських країнах.

ПДВ і акцизний збір

За допомогою паливної карти Shell можна швидко відшкодувати ПДВ та акцизний збір по всій Європі.

Ремонтні роботи та сплата штрафів

Ремонтні роботи та сплата штрафів в майже 40 європейських країнах. Справність транспортного засобу дуже важлива для продуктивної роботи Вашого бізнесу. Саме тому ми гарантуємо, що користувачі карток euroShell матимуть доступ до надійних і ефективних ремонтних послуг по всій Європі, завдяки яким зможуть дуже швидко повернутись до подальшого руху.

Поромні переправи і ROLA

Паливна карта Shell дає вам гнучкість для оплати послуг ROLA (перевезення вантажівок на потягу) і бронювання місць на європейських поромних переправах. Комбінування періодів відпочинку водія з часом поїздки. Збереження вашого робочого часу, грошей і зменшення викидів СO2.