Відшкодування ПДВ

Швидко й просто отримайте відшкодування податків за допомогою карток euroShell

Податки складають більшу частину вартості пального. Компанія Shell допоможе швидко й просто отримати відшкодування ПДВ від покупок за допомогою паливної картки у країнах Європи, в яких це можливо. Через FDE, одну з провідних організацій із відшкодування ПДВ в Європі, користувачі паливної картки euroShell можуть отримати ПДВ усього через 14 днів після дати виставлення рахунка, що поліпшить рух коштів і планування.

Зона покриття в Європі

Відшкодування ПДВ, сплаченого в 16 європейських країнах

Покращена ліквідність

Оскільки не доведеться чекати протягом кількох місяців на повернення відповідними інстанціями ПДВ, Ви матимете змогу краще керувати рухом коштів і планувати його. Ви точно знатимете суму відшкодування ПДВ і дати отримання такого відшкодування.

Зменшення адміністративного персоналу

Організація FDE отримує рахунки euroShell безпосередньо від компанії Shell, а всі тривалі та складні адміністративні роботи стосовно відшкодування ПДВ будуть виконані нею від Вашого імені. Крім того, взаємодією з відповідними інстанціями займаємося ми, тому Вам не потрібно турбуватися про мовні бар’єри.

Компетентна консультація

Ми завжди відповімо на запитання, де і за які товари можна отримати відшкодування ПДВ.

Ми пропонуємо три типи послуг із відшкодування ПДВ

Відшкодування ПДВ у формі нетто-інвойсування

Це найшвидший спосіб. ПДВ буде утримано із суми зборів усього через 2 тижні після дати виставлення рахунка.

Ця послуга запропонована для рахунків euroShell і доступна майже в 10 європейських країнах.

Стандартне відшкодування ПДВ

Відповідно до цього способу відшкодування ПДВ виконується, як тільки податкове управління фактично перерахує суму ПДВ.

Ця послуга необхідна у країнах, де заборонено нетто-інвойсування або така операція неможлива для Вашої компанії.

Щомісячне відшкодування ПДВ

Ця послуга доступна для користувачів, які зареєструвалися для нетто-інвойсування. Вона пропонує додаткове рішення для всіх рахунків, не пов’язаних з картками euroShell, де ПДВ кредитується щомісячно.

Більше дивіться у розділі «Дорожні послуги»

Засоби безпеки

Безпека є ключем до паливної карти Shell. Саме тому ми передбачили заходи контролю використання, тривожні повідомлення та створили спеціальні групи для боротьби із шахрайством. Ви отримуєте всі зручності паливної карти без жодних турбот.

Дорожні збори і податки

Немає потреби турбуватися про готівку, оскільки ви можете скористатися паливною карткою Shell для сплати дорожніх зборів і податків. Все додається в один рахунок. Ми спрощуємо життя для всіх учасників.