Ремонтні роботи та сплата штрафів

Ремонтні роботи та сплата штрафів в майже 40 європейських країнах

Справність транспортного засобу дуже важлива для продуктивної роботи Вашого бізнесу. Саме тому ми гарантуємо, що користувачі карток euroShell матимуть доступ до надійних і ефективних ремонтних послуг по всій Європі, завдяки яким зможуть дуже швидко повернутись до подальшого руху. Також ця послуга знадобиться для сплати штрафів.

Ремонтні роботи доступні для всіх типів транспортних засобів понад 3,5 тони, а сплата штрафів доступна для всіх власників карток euroShell.

Картка euroShell використовується для доступу до послуг майже в 40 європейських країнах:

Австрія, Білорусь, Бельгія, Болгарія, Боснія та Герцеговина, Великобританія, Греція, Данія, Естонія, Ірландія, Іспанія, Італія, Косово, Латвія, Литва, Люксембург, Македонія, Мальта, Молдова, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Польща, Португалія, Росія, Румунія, Сербія та Чорногорія, Словаччина, Словенія, Туреччина, Угорщина, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чеська Республіка, Швейцарія, Швеція.

Зверніться до нашого партнера за телефоном +38 (044) 495-21-30, і Ви отримаєте допомогу незалежно від того, де саме в Європі зламався Ваш автомобіль.

Основні переваги

  • Підтримання робочого стану автопарку дуже важливо для розвитку бізнесу.
  • Водіям потрібно запам’ятати лише один номер телефону.
  • Доступні майже в 40 країнах по всій Європі.

Більше інформації у розділі «Дорожні послуги»

Засоби безпеки

Безпека є ключем до паливної карти Shell. Саме тому ми передбачили заходи контролю використання, тривожні повідомлення та створили спеціальні групи для боротьби із шахрайством. Ви отримуєте всі зручності паливної карти без жодних турбот.

Дорожні збори і податки

Немає потреби турбуватися про готівку, оскільки ви можете скористатися паливною карткою Shell для сплати дорожніх зборів і податків. Все додається в один рахунок. Ми спрощуємо життя для всіх учасників.