Онлайн управління картою Shell дає ряд чудових можливостей, що допомагають вам керувати вашими паливними картами. Ним легко користуватися, і в онлайн режимі ви можете зайти на сторінку, коли вам потрібно - 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Немає жодних прихованих платежів, це коштує всього £ 1 за карту на місяць. Покращена безпека і захист від шахрайства Завдяки ряду смарт-повідомлень, що надсилаються електронною поштою із сторінки карти Shell, ви відразу дізнаєтесь про незвичайну активність паливної карти. Ви можете налаштувати оповіщення, які спрацьовуватимуть при перевищені ліміту покупки, або якщо карта використовується у неправильний час або неправильному місці. Прозорість і контроль витрат транспортного парку Shell Card Online дозволяє налаштувати звіти для відстеження усіх аспектів, від витрати пального до транзакцій та винятків, і ви навіть можете отримувати регулярні звіти електронною поштою. Безпечне виставлення рахунків онлайн Отримуйте, зберігайте і передавайте рахунки в електронному вигляді. Функція пошуку на сторінці карти Shell дозволяє вам не витрачати час, перебираючи паперові архіви у поуках конкретного рахунка — крім того, це безпечніше. Повне управління картою Коли йдеться про управління вашим обліковим записом, на сторінці карти Shell це можна зробити швидко і легко. Замовляйте і скасовуйте карти, додавайте нових користувачів, керуйте групами своїх карт, змінюйте реквізити карти і багато іншого.

Більше інформації у розділі «Паливна карта Shell»

Керування паливом

Ми готові дати вам внутрішню інформацію, онлайн інструменти та гнучкі опції, які допоможуть вам керувати вашим транспортним парком.

Економія, яку ви можете бачити

Ви скоро помітите різницю, коли починаєте користуватися паливною картою Shell. Ми допоможемо вам управляти витратами і зменшити адміністрування.