Shell відзначає День безпеки у своїй глобальній та українській мережі

вер. 15, 2021

Компанія Shell відзначає День безпеки в межах своєї глобальної мережі та, зокрема, в Україні й ознайомить у його рамках своїх працівників та підрядників з оновленими Життєво Важливими Правилами Міжнародної нафтогазової асоціації IOGP. В Україні Shell є однією з перших компаній, що впроваджує ці правила.

Shell в Україні долучилася до благодійної ініціативи «Шкільний портфелик»

вер. 01, 2021

Київ - Shell в Україні приєдналася до доброчинної ініціативи благодійного фонду Карітас-Київ «Шкільний портфелик». Її мета – подарувати свято школярам із сімей, котрі опинилися у складних життєвих обставинах, та забезпечити їх необхідним канцелярським приладдям і портфелями з нагоди Дня знань.

У Білій Церкві відкривається одна з найбільших АЗС Shell в Україні

лип. 30, 2021

Біла Церква - Shell відкриває оновлену АЗС 4221 у Білій Церкві, яка є однією з найбільших в мережі компанії в Україні. Відвідати її можна за адресою: м. Біла Церква, вул. Петра Запорожця, 337а – безпосередньо на трасі Одеса-Київ. АЗС на цій автомагістралі надає чимало переваг, серед яких високоякісні паливні продукти, можливість заправитися PowerGas, відпочити та насолодитися смачною їжею у Shell Café, а також великий паркінг.

Shell Retail в Україні приєдналася до інформаційної кампанії Нацбанку з безпеки готівкових розрахунків

лип. 08, 2021

Shell Retail в Україні долучилася до інформаційної кампанії з безпеки готівкових розрахунків «Анатомія гривні», яку впроваджує Національний банк України.

Shell підтримала всеукраїнський хештег - марафон із безпеки дорожнього руху #SafetyChallenge

черв. 15, 2021

Київ - Shell в Україні підтримала проведення всеукраїнського Хештег-Марафону #SafetyChallenge. Його мета - сприяти зниженню рівня дитячого й молодіжного травматизму від ДТП шляхом підвищення освіченості дітей щодо дотримання правил дорожнього руху та відповідальності дорослих на дорогах. Це масштабне змагання реалізовувалося в партнерстві з ГО Traffic Challenge та БФ «Демократичний розвиток».

Shell в Україні підписала Принципи розширення прав і можливостей жінок (WEPs)

квіт. 30, 2021

Shell в Україні підписала Принципи розширення прав і можливостей жінок (Women's Empowerment Principles – WEPs), ініційовані Глобальним Договором ООН та ООН Жінки. Таким чином компанія здійснює ще один суттєвий крок у забезпеченні гендерної рівності, упровадженні гендерного балансу та сприянні глобальному руху за розширення прав і можливостей жінок.

Shell увійшла в ТОП-10 компаній українського індексу корпоративної рівності

січ. 11, 2021

У грудні 2020 року компанія Shell в Україні втретє отримала нагороду «Українського індексу корпоративної рівності» та увійшла в ТОП-10 компаній-переможниць за 2020 рік.