Процес подання заявки

Дивіться відкриті можливості

Дивіться наші відкриті вакансії. Якщо ви знайдете підходящу вакансію, натисніть на кнопку "Відправити заявку онлайн". Якщо ви не знайшли підходящої вакансії, ви можете sign up створити особистий профіль. Ви також можете приєднатися до нашої Спільноти талантів Shell і отримувати оновлену інформацію про кар'єрні можливості, великі проекти і події у вашій сфері. Ваші контактні дані будуть також доступними для наших рекрутерів, які зможуть зв’язатися з вами, коли виникне відповідна вакансія.

Знаходьте і подавайте заявку онлайн

Якщо ви вже раніше подавали заявку на роботу у Shell, ви можете перейти прямо до вашого особистого профілю і подати іще одну заявку на нову вакансію. Якщо ви не зв’язувалися, будь ласка, зареєструйтеся і створіть профіль. Після цього ви можете подати заявку. Ви отримаєте підтвердження отримання вашої заявки протягом 48 годин. Ви можете перевірити статус вашої заявки, увійшовши у систему і клацнувши на лінк "Статус заявки".

Зв’яжіться з нами під час співбесіди

Якщо ваша заявка пройшла попередній відбір, у більшості випадків ми проводимо телефонну співбесіду з претендентом на посаду протягом двох тижнів. Вона зазвичай триває від 45 хвилин до години. Дозвольте проявитися вашій цікавості та задавайте ваші питання, щоб дізнатися більше про вакансію і особливості роботи у Shell.

Ми оцінюємо ваш потенційний вплив

У разі успішного проходження співбесіди приблизно протягом трьох тижнів ми запросимо вас на оцінювання. Якщо особи, що проводять оцінювання чи інтерв’ю, перебувають в іншому місті, ми призначимо вам віртуальне інтерв’ю. Це буде або структурована співбесіда для оцінювання поведінки, професійна співбесіда або презентація вашої компетенції. У деяких випадках вона включатиме вправу на основі сценарію. Все це триватиме близько чотирьох годин. У вас буде можливість задати нам додаткові запитання щодо таких речей, як оплата праці та пільги. Ми будемо намагатися повідомити вам про результати протягом кількох днів.

Будь-ласка, зверніть увагу, що строки є орієнтовними. Велика кількість заявок може уповільнити процес. Ні Shell, ні будь-яка організація, яка шукає працівників від нашого імені, не вимагатиме грошей або платежів від заявників на жодному етапі процесу подання заявок. Кожна особа, яка отримає пропозицію про працевлаштування у Shell, прямо або опосередковано, має пройти через формальний процес рекрутингу.

Бельше інформації у розділі «Професіонали»

Вакансії для професіоналів

Дізнайтеся про кар’єрні можливості і з’ясуйте, який ви можете мати вплив у Shell.

Нетехнічні вакансії

Шукаєте роботу, що має реальний вплив? Дізнайтеся про можливості професійного зростання у наших нетехнічних командах.
Нетехнічні вакансіїУправляйте своєю заявкою Чому слід обрати Shell?