Сталий розвиток "Шелл" стосується всіх сфер нашої діяльності. Ми прагнемо постачати енергію, необхідну для зростаючого населення, відповідальним шляхом: з повагою до людей, їхньої безпеки та навколишнього середовища. Сталий розвиток має важливе значення для довговічності нашого бізнесу і нашої ролі в суспільстві.

Наш підхід до сталого розвитку представлений на трьох рівнях:

1. Ведення безпечної, ефективної, відповідальної і прибуткової діяльності

Це основа нашого підходу, який включає міжнародні стандарти, процеси та інструменти для управління безпекою, охороною навколишнього середовища та залученістю громад. Ми прагнемо постійно покращувати стратегії запобігання інцидентів, а також визначати, уникати (якщо це можливо) і зводити до мінімуму несприятливі екологічні та соціальні наслідки в рамках наших проектів і об'єктів. Ми надаємо інформацію про нашу роботу в щорічному звіті про сталий розвиток.

2. Розширення переваг в межах нашої діяльності

Ми плануємо нашу діяльність в довгостроковій перспективі, а це означає, що ми можемо бути частиною спільноти протягом десятиліть. Ми допомагаємо розвивати місцеву економіку, створюючи нові робочі місця, співпрацюючи з місцевими постачальниками, а також сплачуючи податки та ліцензійні збори. Ми підтримуємо суспільні проекти, засновані на потребах місцевих громад.

3. Формування більш сталого енергетичного майбутнього

У найближчі десятиліття в умовах зростаючого тиску навколишнього середовища економічний розвиток потребуватиме все більше і більше екологічно чистої енергії. Ми інвестуємо в новітні низьковуглецеві технології, наприклад, такі, що підвищують ефективність використання енергії та скорочують кількість викидів в атмосферу. Ми продовжуємо сприяти суспільному діалогу з питань енергетичної та кліматичної політики. Сьогодні масштаби глобальних проблем, з якими стикається світ, настільки великі, що вони не можуть бути вирішені однією компанією або сектором. Ми заохочуємо співпрацю бізнесу, уряду та громадянського суспільства з метою формування більш сталого енергетичного майбутнього.

Підхід "Шелл" до сталого розвитку

Трикутник, що показує 3 рівні підходу компанії "Шелл" до сталого розвитку Рівень 1: ведення безпечної, ефективної, відповідальної і прибуткової діяльності; Рівень 2: розширення переваг в межах нашої діяльності; Рівень 3: формування більш сталого енергетичного майбутнього.

Більше в розділі «Сталий розвиток»

Навколишнє середовище

"Шелл" забезпечує енергію відповідальним шляхом, допомагаючи світу рухатись в напрямку майбутнього, в якому використання енергії матиме мінімальний вплив на нашу планету.

Суспільство

Ми намагаємося бути хорошим сусідом, де б ми не працювали, роблячи свій внесок у добробут прилеглих населених пунктів.