Фотопроект про Індію, Нідерланди, 2014 рік — резервуари із зрідженим природним газом, Хазіра

Наш світ потребує більше енергії для того, щоб підтримувати і покращувати життя зростаючої кількості населення. "Шелл" забезпечує енергію відповідальним шляхом: ми прагнемо обмежити будь–який вплив на навколишнє середовище і підтримати перехід до низьковуглецевого майбутнього.

На шляху до низьковуглецевого майбутнього

"Шелл" вже давно визнала проблеми зміни клімату і роль енергетики в забезпеченні гідної якості життя. Ми вважаємо, що разом із появою технологічних розробок, ефективна політика і культурні зміни матимуть важливе значення для управління низьковуглецевою діяльністю, споживчим вибором і можливостями.

"Шелл" підтримує створення механізмів «ціноутворення» щодо продуктів із вмістом вуглецю під керівництвом уряду, які передбачатимуть значну вартість викидів CO2. Такий підхід є необхідним для забезпечення переходу до використання низьковуглецевих енергоресурсів і палива.

Більше інформації про зміну клімату і перехід до енергетичної безпеки

Дізнайтеся про наші дії для забезпечення чистішого енергетичного майбутнього

Попередження розливів

Розливи нафти та нафтопродуктів можуть завдати шкоди навколишньому середовищу і наразити на небезпеку наших працівників та сусідні громади. Для попередження розливів та витікання небезпечних речовин ми старанно працюємо з метою забезпечення надійного проектування наших об'єктів, їх безпечної експлуатації, а також належного огляду і технічної підтримки. Ми інвестуємо в обладнання і людський досвід, які необхідні для подолання наслідків будь–яких потенційних розливів.

Якість повітря

Виробництво і використання викопного палива може впливати на якість повітря. Ми розробили більш ефективне транспортне пальне для клієнтів і зосереджуємося на підвищенні ефективності використання пального автомобілістами. Ми також працюємо над зменшенням забруднення повітря в результаті нашої діяльності, в тому числі обмеження викидів оксиду азоту, діоксиду сірки та летких органічних сполук.

Більше інформації про "Шелл" і чистіші види палива 
Дізнайтеся про те, як ми допомагаємо клієнтам зменшити їх викиди

Координатор "Шелл" з питань захисту навколишнього середовища перевіряє пробу води

Вода

Ми вживаємо заходи для контролю нашого використання води і застосовуємо нові підходи і технології з метою зменшення використання водних ресурсів. Ми дотримуємося правил регулювання водних ресурсів всюди, де ми працюємо, а також встановлюємо власні обов'язкові стандарти якості води, які відповідають кращим практикам в нашій галузі. 

Ми адаптуємо наше використання води до місцевих умов, оскільки нестача води, як правило, впливає на людей на місцевому або регіональному рівні. У деяких випадках ми використовуємо альтернативні варіанти; такі варіанти включають повторне використання води, очищення стічних вод і опріснення води.

Більше інформації про "Шелл" і управління водними ресурсами

Біологічне різноманіття

Наші проекти можуть вплинути на місцеве біологічне різноманіття і залежні громади. Ми застосовуємо жорсткі стандарти, щоб допомогти зменшити будь–які наслідки наших дій, особливо в критичних місцях проживання – багатих біорізноманіттям або тих, які знаходяться під захистом.

Ми працюємо з низкою природоохоронних організацій, в тому числі з Earthwatch, Міжнародним союзом з охорони природи (IUCN), Комітетом з охорони природи і Wetlands International. Наші проекти з партнерами в сфері збереження біорізноманіття включають роботу зі відновлення довкілля та екосистем, розташованих поблизу об'єктів нашої діяльності.

Більше інформації про нашу роботу в сфері збереження біологічного різноманіття і наші проекти для захисту землі та моря

Більше в розділі «Сталий розвиток»

Що сталий розвиток означає для Шелл

Для Shell сталий розвиток означає постачання енергії у відповідальний спосіб в умовах зростаючого світового попиту на енергоносії.

Суспільство

Хоч би де ми працювали, стараємося бути хорошими сусідами й робити вагомий внесок у добробут довколишніх населених пунктів.