Ми тісно співпрацюємо з місцевими громадами, щоб зрозуміти їхні проблеми та визначити способи їх вирішення. Нашою метою є уникнення або зменшення несприятливих наслідків, а також подолання тих наслідків, які можуть бути неминучими.

Завдяки відкритій співпраці з громадами ми визначаємо, як і де саме ми можемо бути корисними. Ми здійснюємо це різноманітними способами: створюючи нові робочі місця, заохочуючи місцеві підприємства стати частиною нашого ланцюга постачання, а також надаючи людям професійне навчання.

Більше інформацію про нашу роботу з громадами по всьому світу

Жінка готує їжу на плиті в Нігерії

Доступ до енергії

В "Шелл" ми можемо використовувати наші основні ділові навички і технічні ресурси, щоб відігравати активну роль в поліпшенні доступу громад до джерел енергії, особливо в тих регіонах, де ми працюємо, наприклад, в країнах Африки на південь від Сахари, а також в Азіатсько–Тихоокеанському регіоні. 

Наш робота із забезпечення доступу до енергії спрямована на надання громадам безпечної, надійної, доступної енергії, яка може стимулювати економічний розвиток, вдосконалити сфери охорони здоров'я і освіти і покращити засоби до існування. Ми реалізували цілий ряд проектів із забезпечення доступу до джерел енергії по всьому світу із мільйонами доларів інвестицій. Ці проекти включають освітлення громадських місць, виробництво енергії та дрібномасштабні інфраструктурні проекти.

Більше інформації про нашу міжнародну роботу із забезпечення доступу до енергії

Місцева зайнятість та підприємництво

"Шелл" сприяє місцевому економічному зростанню в тих країнах, в яких ми здійснюємо свою діяльність. 

Ми реалізуємо це різноманітними способами: надаючи постійні робочі місця, формуючи ланцюги постачання, співпрацюючи з урядами і партнерами, надаючи допомогу в створенні нових робочих місць, а також підтримуючи розвиток місцевих підприємств або постачальників.

У разі необхідності ми пропонуємо додаткове навчання з метою підвищення рівня навичок та знань технічного ноу-хау серед персоналу постачальника.

Програма Shell LiveWire допомагає молодим підприємцям почати свій власний бізнес і стимулювати місцеве економічне зростання в різних країнах.

Дізнайтеся більше про те, як ми стимулюємо економічне зростання

Дитина на руках у батьків

Охорона здоров'я у громадах

Сьогодні мільйони людей по всьому світу не можуть отримати доступ до медичної допомоги. У деяких громадах, в яких ми працюємо, доступ до медичного обслуговування може бути обмеженим або недостатнім.

Щоб допомогти вирішити ці проблеми, ми втілюємо різні проекти, які забезпечують доступ громад до адекватної медичної допомоги, часто в партнерстві з місцевими неурядовими організаціями або структурами з розвитку.

Більше інформації про наші проекти в сфері охорони здоров'я у громадах по всьому світу

Освіта

Освіта може відкрити двері для різних можливостей і допомогти людям побудувати краще майбутнє.

Ми впроваджуємо декілька проектів по всьому світу, які покликані дати більшій кількості людей шанс на отримання хорошої освіти та побудову кращого майбутнього.

Більше інформації про наші міжнародні ініціативи в сфері освіти

Більше в розділі «Сталий розвиток»

Що сталий розвиток означає для Шелл

Для Shell сталий розвиток означає постачання енергії у відповідальний спосіб в умовах зростаючого світового попиту на енергоносії.

Навколишнє середовище

"Шелл" забезпечує енергію відповідальним шляхом, допомагаючи світу рухатись в напрямку майбутнього, в якому використання енергії матиме мінімальний вплив на нашу планету.