Наша стратегія спрямована на зміцнення наших позицій як лідера в галузі нафтової і газової промисловості, одночасно допомагаючи задовольнити світовий попит на енергію у відповідальний спосіб. Принципи безпеки та охорони навколишнього середовища і соціальної відповідальності лежать в основі нашої діяльності.

Детальніше про нашу стратегію

"Шелл" в [country name]

"Шелл" в [country]

Додати детальну інформацію/історію щодо місцевих об'єктів

"Шелл" у світі

"Шелл" у світі

"Шелл" є всесвітньою групою енергетичних та нафтохімічних компаній.

Ми здійснюємо свою діяльність у чотирьох напрямах: геологорозвідка та видобуток вуглеводнів (Upstream), комплексне освоєння ресурсів природного газу і нових джерел енергії (Integrated Gas and New Energies), переробка і збут кінцевої продукції (Downstream), а також проекти і технології (Projects & Technology).

В геологорозвідці та видобутку вуглеводнів (Upstream) ми зосереджуємося на розробці нових запасів рідких вуглеводнів і природного газу, а також на розробці нових великих проектів, в реалізації яких наші технології і унікальний досвід збільшують їх вартість для власників ліцензій.

В сфері комплексного освоєння ресурсів природного газу і нових джерел енергії ми приділяємо основну увагу виробництву зрідженого природного газу і синтетичного рідкого палива, що надає можливість для безпечного зберігання і транспортування газу на ринки по усьому світу. З метою дослідження та інвестування в нові проекти в сфері низьковуглецевих технологій було створено новий напрямок, орієнтований на нові джерела енергії (New Energies).

В сфері нафтопереробки і збуту готової продукції (Downstream) ми виробляємо широкий асортимент продуктів, які призначені для застосування в побуті, промисловості та для транспортних потреб. Крім того, ми виробляємо і продаємо нафтохімічну продукцію промислового призначення у всьому світі. Діяльність з розробки нафтоносних пісків, яка здійснюється компанією "Шелл" в Північній Америці, також є частиною підрозділу, який займається нафтопереробкою і збутом готової продукції (Downstream).

Наш підрозділ з розвитку проектів і технологій (Projects & Technology) відповідає за розробку нових проектів, а також за здійснення науково–дослідних та проектно–конструкторських робіт, які дозволяють створювати інноваційні та малозатратні технології майбутнього.

Two factory workers talking next to large rolls of steel

«Шелл» для Бізнесу

Відкрийте для себе зручний, безготівковий спосіб оплати пального та інших дорожніх послуг завдяки паливним карткам Shell для бізнесу. Незалежно від розміру Вашого автопарку і від того, чи здійснюєте Ви національні або міжнародні перевезення, приєднайтеся до мільйонів клієнтів з усього світу, які вже понад 50 років користуються перевагами паливних карток Shell.

Learn more about business customer services

Більше в розділі «Про нас»

Керівництво

Ознайомтеся з професійним досвідом наших топ–менеджерів в Україні.

ВАС ТАКОЖ МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

Сталий розвиток

Сталий розвиток в "Шелл" означає постачання енергії у відповідальний спосіб для задоволення зростаючих світових потреб.

Енергія та інновації

Як ми використовуємо людську винахідливість, інновації та технології для добування більших об'ємів екологічно чистої енергії на десятиліття вперед.