Знайомство з "Шелл"

«Шелл» в Україні

«Шелл» працює в Україні, починаючи з 1992 року. Компанія веде свою діяльність у таких напрямках: геологорозвідка та видобуток вуглеводнів, маркетинг газу та паливно-мастильних матеріалів, а також будівництво та експлуатація мережі АЗС. Наші офіси знаходяться у Києві.

Наші цінності

Наші основні цінності, якими є чесність, порядність та повага до людей, лежать в основі Загальних Принципів Діяльності «Шелл».

Наша діяльність в Україні

«Шелл» розглядає Україну як країну з значним економічним потенціалом та прагне розширити тут свою діяльність, беручи за основу конструктивні взаємовідносини, побудовані на спільних інтересах.

«Шелл» в Україні здійснює свою діяльність у напрямках геологорозвідки та видобутку вуглеводнів, маркетингу газу та паливно-мастильних матеріалів а а ткакож будівництва й експлуатації мережі АЗС.

 Як партнер вибору для України, «Шелл» вірить у побудову взаємовигідних партнерств з українськими компаніями, щоб допомогти покращити енергетичну самодостатність країни, шукати та розробляти важкодоступні вуглеводневі ресурси, надавати високоякісний товар споживачам, впроваджувати передові технології та заохочувати інновації.

 Сьогодні в компаніях «Шелл» в Україні працевлаштовано приблизно 2 тисячі працівників, більшість з яких - українці.

"Шелл" у всьому світі

"Шелл" у всьому світі

Компанія Royal Dutch Shell була заснована у 1907 році, хоча наша історія починається ще з першої половини 19 століття з невеликого магазину в Лондоні, де родина Семюель продавала морські мушлі.

Сьогодні компанія "Шелл"l є однією з найбільших світових енергетичних компаній, в якій працює приблизно 94 000 співробітників і яка здійснює свою діяльність у більш ніж 70 країнах. Наша штаб–квартира розташована в місті Гаага, Нідерланди, а нашим головним виконавчим директором є Бен ван Берден. Головною компанією групи "Шелл" є Royal Dutch Shell plc, яку було створено та зареєстровано в Англії та Уельсі.

Наша стратегія спрямована на зміцнення наших позицій як лідера в галузі нафтової і газової промисловості, одночасно допомагаючи задовольнити світовий попит на енергію у відповідальний спосіб. Принципи безпеки та охорони навколишнього середовища і соціальної відповідальності лежать в основі нашої діяльності.

Дізнайтеся більше про нашу історію від 1833 року і до сьогодення

Наша мета

Ми вважаємо, що нафта і газ залишатимуться важливою частиною всесвітньої структури енергопостачання протягом багатьох майбутніх десятиліть. Наша роль полягає в забезпеченні добування та постачання цих енергетичних ресурсів в економічно обґрунтований, екологічнй і соціально відповідальний спосіб.

Ми прагнемо співпрацювати з нашими клієнтами, партнерами і розробниками політик для просування більш ефективного та сталого використання енергії та природних ресурсів.

Наша команда

Наша команда працює в тісному контакті над реалізацією деяких найбільш інноваційних і захоплюючих енергетичних проектів в світі. Принципи етнокультурного різноманіття робочої сили і недопущення дискримінації мають життєво важливе значення для нашого успіху, оскільки вони забезпечують залучення інноваційних технологій і кращих рішень.

Дізнайтеся більше про етнокультурне різноманіття і недопущення дискримінації в компанії "Шелл"

Професійна підготовка, програми розвитку і постійна підтримка — наші співробітники отримують всі можливості для реалізації свого потенціалу. Наші лідерські програми дають можливість талановитим людям стати в майбутньому лідерами енергетичної галузі.

Дізнайтеся більше про кар'єрні можливості в "Шелл"

Компанія "Шелл" у 2015 році

70+ країн, в яких ми здійснюємо свою діяльність

Близько 94 000 співробітників

22,6 мільйони тон власного зрідженого природного газу, який ми продаємо щороку

23 очисних заводи, в яких ми маємо частку

3 мільйони барелів нафтового еквіваленту, який ми виробляємо щодня

Завантажте нашу брошуру з проектами «Створюй» (Create)

Фінансові показники за 2015 рік

Дохід: 265 мільярдів доларів США

Прибуток: 2,2 мільярди доларів США

Капіталовкладення: 28,9 мільярдів доларів США

Інвестиції в дослідження і розробки: 1,1 мільярд доларів США

Основні факти про сталий розвиток компанії в 2015 році

122 мільйони доларів США витрачено на соціальні інвестиції у всьому світі. З яких:

  • близько 93 мільйонів доларів США витрачено на місцеві програми розвитку громад, ліквідацію наслідків стихійних лих, освіту, охорону здоров'я та біорізноманіття; і
  • близько 29 мільйонів доларів США витрачено на наші три глобальні стратегічні напрямки: розвиткок підприємництва, безпеку дорожнього руху та доступ до джерел енергії.

У країнах з низьким рівнем доходу 75% витрат компаній "Шелл" були направлені на придбання товарів та послуг у місцевих компаній. 

Більше в розділі «Про нас»

Чим ми займаємося

"Шелл" є всесвітньою групою енергетичних та нафтохімічних компаній. У нас працює близько [number] співробітників в [country].

Наші цінності

Наші загальні принципи діяльності і кодекс ділової етики допомагають кожному співробітнику компанії "Шелл" діяти у відповідності до наших цінностей.

Вас також може зацікавити

Енергетичне майбутнє

Ми використовуємо наші вміння, технології та інновації для того, щоб в повному обсязі забезпечити зростаюче населення екологічно чистою енергією.

Вакансії

З’ясуйте, який вплив ви могли б мати у Shell.

Сталий розвиток

Сталий розвиток в "Шелл" означає постачання енергії у відповідальний спосіб для задоволення зростаючих світових потреб.