Загальні принципи діяльності "Шелл"

Як всесвітня енергетична компанія, що працює в складному світі, ми встановили високі стандарти результативності та етичної поведінки. Нас оцінюють за нашими справами — наша репутація забезпечується високою здатністю дотримуватися ключових принципів чесності, порядності і поваги до людей. Наші вісім загальних принципів діяльності ґрунтуються на цих ключових цінностях і підтримують довіру, відкритість, командну роботу, професіоналізм та гордість за те, що ми робимо.

Ми стали однією із перших міжнародних компаній, що відкрито заявила про свої переконання, опублікувавши «Загальні принципи діяльності "Шелл"l в 1976 році. В рамках цих принципів ми зобов'язуємося робити свій внесок у сталий розвиток, розподіляючи короткострокові і довгострокові інтереси та інтегруючи економічні, екологічні і соціальні чинники в наші рішення.

Всі співробітники і підрядні працівники "Шелл", а також співробітники на спільних підприємствах, де "Шелл" виступає оператором, мають завжди розуміти і поводитися відповідно до загальних принципів нашої діяльності. Ми заохочуємо постачальників і спільні підприємства, де "Шелл" не є оператором, використовувати подібні принципи.

Завантажити «Загальні принципи діяльності "Шелл"

Кодекс ділової етики "Шелл"

Наш кодекс ділової етики підказує співробітникам, як правильно застосовувати загальні принципи діяльності відповідно до наших ключових цінностей. Він надає практичні поради щодо дотримання законів та процедур, а також щодо взаємодії з клієнтами, громадами і колегами.

Нормативні вимоги, які пред'являються нам, ще ніколи не були такими складними і строгими. Кодекс ділової етики "Шелл" роз'яснює стандарти, яких мають дотримуватися наші співробітники, а також принципи їх поведінки.

Кодекс ділової етики "Шелл" охоплює такі сфери, як боротьба з корупцією, національна і міжнародна торгівля, співробітники і охорона безпеки, захист інформації та активів, а також управління інформацією.

Завантажити «Кодекс ділової етики "Шелл"

Більше в розділі «Про нас»

Про компанію

Дізнайтеся більше про нашу діяльність і співробітників, а також про те, як ми виросли із маленького магазину в Лондоні, який було відкрито приблизно 200 років тому.

Чим ми займаємося

"Шелл" є всесвітньою групою енергетичних та нафтохімічних компаній. У нас працює близько [number] співробітників в [country].

Вас також може зацікавити

Прозорість

Ми зобов'язуємось здійснювати нашу діяльність чесно і відкрито з метою сприяння забезпеченню прозорості в нашій галузі.

Вакансії

З’ясуйте, який вплив ви могли б мати у Shell.

Енергетичне майбутнє

Ми використовуємо наші вміння, технології та інновації для того, щоб в повному обсязі забезпечити зростаюче населення екологічно чистою енергією.