Отже, ви заправилися нашим швидкодіючим неетильованим пальним Shell V-Power Nitro+ Unleaded , яке негайно почало працювати в вашому двигуні. Тож, що ж там відбувається? Як все це працює?

Вся справа в управлінні. Чотирьохтактний цикл в двигуні залишався майже незмінним впродовж останніх 100 років. Однак, у дрібницях відбулися великі зміни. Сьогодні головна задача — отримати якомога більше енергії з якомога меншої кількості пального.

Що ж це за інновації, які роблять сьогоднішній чотирьохтактний бензиновий двигун настільки довершеним?

Регульовані фази газорозподілу

У минулому впускні та випускні клапани відкривались і закривались у встановлений час, визначаючи характеристики двигуна і його продуктивність. Але маючи можливість змінювати час відкриття і закриття клапанів, ви отримуєте двигун, здатний розвивати велику швидкість, при цьому не знижуючи тягу на низькій швидкості.

Регулювання фаз газорозподілу досягається за рахунок зміни положень обертання впускного розподільного вала відносно випускного розподільного вала.

Механізм турбонаддування на жовтому тлі

Valvematic, Valvetronic, MultiAir і др.

Далі, ми змінюємо ступінь і тривалість відкритя клапанів. Кращий спосіб змінити ступінь і тривалість відкриття — робити це безперервно в широкому діапазоні.

Дросель необов’язковий. Замість цього, якщо для регулювання повітряного потоку використовуються впускні клапани, змінюючи ступінь їх відкриття, ви позбавляєтеся головної перешкоди для потоку повітря.

Автовиробники витратили роки, намагаючись розробити системи, які зможуть відкрити клапан за допомогою електроніки або гідравліки, звільнившись від обмежень розподільчого вала. Нарешті, вони досягли цієї мети у 2009 році, створивши двигун MultiAir, який може енергійно збільшувати швидкість і повертатися з динамічністю гоночного автомобіля без втрати продуктивності.

І нарешті — найголовніше: електромагнітний клапан направляє частину потоку масла в гідравлічну трубу, у разі необхідності, до 60 разів на секунду, використовуючи решту потоку для відкриття впускного клапану. Напевно, це найбільш значуще досягнення в конструкції поршневого двигуна за останні 100 років.

Пряме впорскування

При прямому впорскуванні пальне вибризкується безпосередньо в циліндр. При малому навантажені впорскування може відбуватися саме перед виникненням іскри, поблизу верхньої частини ходу стиснення. По суті, ви можете подавати менше пального, ніж теоретично необхідно з урахуванням загального об’єму повітря, і при цьому отримувати нормальне горіння.

Для отримання високої потужності при роботі пальне впорскується в ходу впорскування, як при непрямому впорскуванні. Це дає час для впорскування великої кількості пального і забезпечує охолодження повітря при потраплянні в циліндр. Це означає, що ступінь стиснення суміші збільшується при відсутності перегріву.

Повітряний компресор механізму турбонаддування на жовтому тлі

Турбонаддування

Механізм турбонаддування включає в себе турбіну, яка використовує енергію потоку вихлопних газів для живлення повітряного компресора — це найближча реалізація вільного посилення потужності.  Механізм стискає повітря і штовхає його в двигун, щоб його якомога більше умістилося в кожному циліндрі для збільшення потужності.

Захист за допомогою продукції «Шелл»

Технологія, про яку ми розповіли, має відношення до управління чотирьохтактним циклом, але існує ще багато способів, за допомогою яких сучасні двигуни здатні економити енергію. Тертя — ворог продуктивності, тому що повільніше рухаються компоненти двигуна, то краще.

Масла Shell не лише змазують двигун, але і очищують його від шкідливих відкладів завдяки оригінальним активним потужним засобам. Ви можете перевірити, яке масло пропонує вашому двигуну оптимальний захист, за допомогою інструмента відповідності мастильного масла Shell.

Такти двигуна в чотирьох простих кроках

Крок перший

чотирьохтактний бензиновий двигун зі звичайним упорскуванням пального

Давайте розберемося з тим, як працює чотирьохтактний бензиновий двигун зі звичайним впорскування пального.

1. Коли поршень готується опуститися, впускний клапан відкривається, усмоктуючи суміш пального та повітря.

Крок другий

Анатомія двигуна із зображенням поршню, що піднімається для стискання пального та повітря

2. Коли обидва клапани закриті, поршень піднімається вгору, стискуючи суміш пального та повітря.

Крок третій

Анатомія двигуна із зображенням суміші пального і повітря, яке запалюється від свічки запалення

3. Безпосередньо перед тим, як поршень досягне верхньої точки, суміш пального та повітря запалюється від свічки запалення.

Крок четвертий

Анатомія двигуна із зображенням вихлопної труби, яка відкривається, щоб витиснути згорілі гази

4. Випускний клапан відкривається і поршень піднімається вгору, викидаючи згорілі гази.

Докладніше у розділі «Автомобілістам»

Анатомія двигуна: Живлення двигуна

В серці кожного двигуна — пальне, яке він використовує, а Shell V-Power Nitro+ — наше пальне з найкращими експлуатаційними показниками. Давайте подивимося, як все працює.

10 порад з безпеки

Дотримуйтеся порад Дона Палмера і ви зможете керувати машиною краще і безпечніше.