Виграйте поїздку до Угорщини на гонку вантажівок

трав. 07, 2015

У квітні 2015 стартувала мотиваційна програма для менеджерів дистриб'юторів мастильних матеріалів «Шелл» на території України. Компанія «Шелл Ойл Продактс Юкрейн» дарує переможцю програми поїздку до Угорщини на Чемпіонат Європи з перегонів на вантажівках. Незважаючи на нестабільну ситуацію в країні, компанія «Шелл» інтенсивно підтримує своїх співробітників і партнерів, реалізуючи цікаві мотиваційні програми.

«Шелл» провела інформаційну сесію з міжнародного партнерства для організацій Харківщини

квіт. 01, 2015

31 березня, Харків – У Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова відбулась науково-практична конференція з питань впровадження міжнародних стандартів ведення бізнесу та безпеки виробництва.

Продаж нафтогазового обладнання

квіт. 01, 2015

Оператор проекту Спільної діяльності ТОВ «Шелл Юкрейн Експлорейшн енд Продакшн І» оголошує про продаж нафтогазового обладнання.

«Шелл» та «Укргазвидобування» завершили пошуково-розвідувальні роботи

бер. 12, 2015

ПАТ «Укргазвидобування» та компанія «Шелл» повідомляють про завершення пошуково-розвідувальних робіт, здійснених в рамках договору про спільну діяльність. Виходячи з отриманих результатів розвідки, сторони дійшли згоди про те, що подальша діяльність в рамках проекту не є економічно доцільною, і погодили рішення про припинення дії договору