Виграйте поїздку до Угорщини на гонку вантажівок

2015-05-07

У квітні 2015 стартувала мотиваційна програма для менеджерів дистриб'юторів мастильних матеріалів «Шелл» на території України. Компанія «Шелл Ойл Продактс Юкрейн» дарує переможцю програми поїздку до Угорщини на Чемпіонат Європи з перегонів на вантажівках. Незважаючи на нестабільну ситуацію в країні, компанія «Шелл» інтенсивно підтримує своїх співробітників і партнерів, реалізуючи цікаві мотиваційні програми.

«Шелл» провела інформаційну сесію з міжнародного партнерства для організацій Харківщини

2015-04-01

31 березня, Харків – У Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова відбулась науково-практична конференція з питань впровадження міжнародних стандартів ведення бізнесу та безпеки виробництва.

Продаж нафтогазового обладнання

2015-04-01

Оператор проекту Спільної діяльності ТОВ «Шелл Юкрейн Експлорейшн енд Продакшн І» оголошує про продаж нафтогазового обладнання.

«Шелл» та «Укргазвидобування» завершили пошуково-розвідувальні роботи

2015-03-12

ПАТ «Укргазвидобування» та компанія «Шелл» повідомляють про завершення пошуково-розвідувальних робіт, здійснених в рамках договору про спільну діяльність. Виходячи з отриманих результатів розвідки, сторони дійшли згоди про те, що подальша діяльність в рамках проекту не є економічно доцільною, і погодили рішення про припинення дії договору