Поромні переправи та ROLA (вантажівка на поїзді)

Отримайте доступ до поромного перевезення та заощаджуйте час і гроші завдяки поєднанню руху дорогами та транспортування вантажівки на потязі (ROLA).

За допомогою картки euroShell Ви можете замовляти та сплачувати за пересування Вашого транспортного засобу наземним шляхом, водою або залізною дорогою на території Європи. Завдяки доступу до ряду європейських поромних маршрутів і перевезень ROLA (вантажівка на потязі), а також завдяки сплаті за всі витрати одним рахунком, Ви також зможете заощадити час і гроші свого підприємства.

Поромне перевезення

За допомогою картки euroShell можна замовити гарантовану переправу у найбільшої поромної агенції Transcamion і компанії P&O Ferries.

Компанія Transcamion співпрацює з понад 150 поромними агенціями і пропонує більше 1300 поромних маршрутів від Чорного моря і Балтійського моря, і до Каспійського або Середземного моря.

Головний маршрут компанії P&O Ferries пролягає між Францією і Великобританією (від м. Дувр до м. Кале), однак за допомогою картки euroShell Ви також можете сплачувати за пересування між Бельгією, Нідерландами та Великобританією.

Як замовити поромне перевезення

Щоб замовити поромне перевезення через компанію Transcamion, відвідайте сайт www.transcamion.com.

Компанія Transcamion пропонує пільгові тарифи (у залежності від кількості переправ), а за необхідності можна навіть змінювати час відправлення.

За послуги компанії P&0 Ferries водії можуть сплачувати карткою euroShell прямо в терміналах, без необхідності замовлення заздалегідь. Докладнішу інформацію про маршрути та розклади Ви можете знайти на сайті www.poferriesfreight.com.

ROLA (вантажівка на потязі)

Обмеження швидкості та вантажу, робочі часи й екологічні проблеми – усі ці фактори впливають на маршрути міжнародних транспортних підприємств. Цю проблему допоможе вирішити поєднання перевезення вантажного транспорту на потязі – перевезення ROLA.

Основні переваги перевезення ROLA

 • Під час такого перевезення водій може відпочивати
 • Заощадження експлуатаційних витрат – пального та дорожнього податку, спрацювання вантажного транспорту
 • Свобода від обмежень на проїзд вантажного транспорту
 • Уникнення дорожніх заторів і черг на ділянках контролю вантажного транспорту
 • Покращення планування поїздки та часу відправлення
 • Усі витрати в одному рахунку

Як замовити перевезення ROLA

Щоб замовити перевезення ROLA за допомогою картки euroShell, просто зверніться до компанії OEKOMBI, європейського лідера по наданню послуг супутнього комбінованого перевезення, або до компанії Transcamion, нашого агента-партнера.

Компанія Oekombi пропонує такі маршрути:

 • Зальцбург (Австрія) - Трієст (Італія)
 • Вельс (Австрія) - Марібор (Словенія)
 • Вельс (Австрія) - Сеґед (Угорщина)
 • Вергль (Австрія) - Бреннер (Австрія)
 • Вергль (Австрія) - Тренто (Італія)

Докладніші відомості, зокрема подробиці, розклади та прейскурант цін, Ви можете знайти на веб-сайті компанії ÖEKOMBI www.oekombi.at.

Більше інформації у розділі «Дорожні послуги»

Засоби безпеки

Безпека є ключем до паливної карти Shell. Саме тому ми передбачили заходи контролю використання, тривожні повідомлення та створили спеціальні групи для боротьби із шахрайством. Ви отримуєте всі зручності паливної карти без жодних турбот.

Дорожні збори і податки

Немає потреби турбуватися про готівку, оскільки ви можете скористатися паливною карткою Shell для сплати дорожніх зборів і податків. Все додається в один рахунок. Ми спрощуємо життя для всіх учасників.